Сонцезахисні олії для шкіри і волосся

Які натуральні сонцезахисні засоби для шкіри?

З приходом літа доводиться замислюватися над тим, як захистити себе від сонця. Косметологи рекомендують використовувати засоби з SPF. Всім відома шкода ультрафіолетового випромінювання: передчасне старіння шкіри, сухість шкіри, можливі дерматити. Якщо Ви не згодні використовувати промислову косметику, існують натуральні косметичні олії з SPF, які допоможуть захиститися від сонця

Що таке SPF?

Це Sun Protection Factor – тобто фактор захисту від сонця або час безпечного перебування в шезлонгу. Якщо без захисту Ваша шкіра починає червоніти через 20 хвилин перебування на сонці, то з захистом SPF 10, вона почне червоніти через 200 хвилин (20 хвилин треба помножити на значення фактора SPF). Це теоретично, на практиці все відбувається набагато раніше, так як ми купаємося, лежимо на шезлонгу, витираємось рушником.

Для розрахунку ідеального часу, який можна провести з олією на сонці, потрібно знати свій фототип шкіри. Всього їх чотири:

1-й фототип – біла шкіра, світле або руде волосся, очі блакитні або зелені, веснянки. Така шкіра швидко згоряє, практично не утворюючи загар. Час невинного перебування на сонці не більше 5-8 хвилин.

2-й фототип – світла шкіра, русяве волосся, блакитні, сірі або зелені очі. Шкіра погано загоряє, швидко обгорає. Час перебування на сонці – 10-20 хвилин.

3-й фототип – шкіра злегка смаглява, волосся русяве або каштанове, карі або темно-зелені очі. Час безпечного перебування на сонці – 30 хвилин.

4-й фототип – шкіра смаглява, волосся каштанове або чорне, очі темно-карі. Шкіра добре загоряє, і засмага тримається довго. Час безпечного перебування – 40 хвилин

 

У яких олій є SPF фактор?

 

 

 

Як використовувати натуральні сонцезахисні олії?

  • Наносьте сонцезахисні олії за 30 хвилин до виходу на сонце
  • Щоб повністю захиститися від сонця необхідно наносити рівномірно олію з SPF не тільки на тіло, але і на обличчя, шию, кисті рук, ступні ніг.
  • Олію з SPF потрібно оновлювати кожні 1,5-2 години
  • Для захисту ніжної шкіри губ наносьте олію з SPF, для цього ідеально підійде баттер олія Ши або баттер Кокос.
  • При виборі олії з SPF орієнтуйтеся на Ваш тип шкіри, чим світліше шкіра, тим вище повинен бути SPF. Найлегше обгорають блондини і руді..