Оплата здійснюється за допомогою платіжних систем LiqPay або Прямий банківський переказ при оформленні замовлення.

Доставка продукції Flora Secret  здійснюється службою доставки Нова пошта. Поштові послуги сплачує покупець. Ми відправляємо замовлення на наступний робочий день після оплати. Вартість доставки рахується за тарифами Нової пошти. Після того, як посилка буде відправлена, ми надішлемо вам смс-повідомлення з номером декларації Нової пошти, по якій ви зможете отримати ваше замовлення.

Не забудьте взяти документ, що засвідчує вашу особу. Посилка буде чекати вас на відділенні Нової пошти 5 днів, не рахуючи дня прибуття.
Оглядайте посилку  в відділенні в присутності працівників Нової пошти, при виникненні питань, стосовно  цілісності  пакування, складайте акт огляду товару з переліком недоліків.

За інших умов претензії не приймаються!

Повернення товару

Згiдно iз Законом України “Про захист прав споживачів” №1023-XII від 12.05.1991, парфумерно-косметичні товари входять до переліку непродовольчих товарів належної якості, що не підлягають поверненню або обміну. У документі зазначено: “Споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний, якщо товар не задовольняє його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути використаний ним за призначенням”.

Постановою Кабінету Міністрів України №172 від 19.03.1994 «Про реалізацію окремих положень Закону України “Про захист прав споживачів”» затверджено Перелік товарів належної якості, що не підлягають обміну/поверненню:

  • парфумерно-косметичні вироби;
  • засоби особистої гігієни;
  • нижня білизна;
  • дитячі товари;
  • інструменти для манікюру та педикюру та інші товари, які не пов’язані з асортиментом нашого інтернет-магазину.