Оплата здійснюється за допомогою платіжних систем LiqPay або Прямий банківський переказ при оформленні замовлення.

Доставка продукції Flora Secret  здійснюється службою доставки Нова пошта після 100% передплати. Поштові послуги сплачує покупець. Ми відправляємо замовлення на наступний робочий день після оплати. Інтернет-магазин не працює в суботу і неділю. Вартість доставки рахується за тарифами Нової пошти. Після того, як посилка буде відправлена, ми надішлемо вам повідомлення на пошту  з номером декларації Нової пошти, по якій ви зможете отримати ваше замовлення.

Не забудьте взяти документ, що засвідчує вашу особу. Посилка буде чекати вас на відділенні Нової пошти 5 днів, не рахуючи дня прибуття.
Оглядайте посилку  в відділенні в присутності працівників Нової пошти, при виникненні питань, стосовно  цілісності  пакування, складайте акт огляду товару з переліком недоліків.

За інших умов претензії не приймаються!

Повернення товару

Згiдно iз Законом України “Про захист прав споживачів” №1023-XII від 12.05.1991, парфумерно-косметичні товари входять до переліку непродовольчих товарів належної якості, що не підлягають поверненню або обміну. У документі зазначено: “Споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний, якщо товар не задовольняє його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути використаний ним за призначенням”.

Постановою Кабінету Міністрів України №172 від 19.03.1994 «Про реалізацію окремих положень Закону України “Про захист прав споживачів”» затверджено Перелік товарів належної якості, що не підлягають обміну/поверненню:

  • парфумерно-косметичні вироби;
  • засоби особистої гігієни;
  • нижня білизна;
  • дитячі товари;
  • інструменти для манікюру та педикюру та інші товари, які не пов’язані з асортиментом нашого інтернет-магазину.