Знайомство з ефірними оліями

Ефірні олії при правильному використанні дарують нам здоров’я, силу, настрій! Перед тим як приступити до ароматерапії самостійно, слід вивчити властивості олій, що б досягти цілющого і потрібного ефекту для вашого організму!

Всі знають про те, що ефірні олії дарують здоров’я і красу, огортають чарівними ароматами, заспокоюють або навпаки – додають впевненості і бадьорості.

Кожна олія володіє особливим комплексом властивостей, тому буває складно самостійно розібратися в тому, які олії варто купувати і для чого. Ця стаття допоможе вам створити базовий набір ефірних олій для домашнього застосування.

Отже, для того щоб перша зустріч з ефірними оліями не закінчилася розчаруванням, варто знати наступні факти:

1. Якість ефірних олій безпосередньо залежить від ціни. На жаль, в аптеках вкрай складно знайти олії високої якості. Справа в тому, що виготовлення ефірної олії – це процес трудомісткий і складний, тому існує ціновий поріг, нижче якого купувати даний товар нерезонно, більш того, це може призвести до виникнення алергічних реакцій.

Краще купувати ефірні олії в відомих інтернет-магазинах, які працюють не перший рік. Так як вони найчастіше роблять оптові закупівлі олій у європейських виробників.

Придбання високовартісної якісної олії окупається з лишком, до того ж не тільки шляхом вирішення проблем з вашим здоров’ям, зовнішнім виглядом і т.д. Витрата ефірних олій мінімальна – всього кілька крапель, що додаються в базову основу. А якщо ще враховувати і те, що їх застосовують у поєднанні один з одним, то декількома оліями можна буде користуватися більше року.

2. Розпізнати якісну олію можна по упаковці. Якісні ефірні олії розлиті тільки в пляшечки, зроблені зі скла темного кольору. Олії дуже примхливі до умов навколишнього середовища: вступають в реакцію з пластиком, досить швидко розкладаються під дією світла, особливо цитрусові (їх краще за все зберігати в холоді). Не варто часто міняти температурний режим при зберіганні, олія може зіпсуватися.

3. Зазначена назва латиною. На етикетці обов’язково має бути присутнім ботанічна назва рослини на латині, яка служить показником якості та доводить надійну репутацію виробника, наприклад: cananga odorata (іланг-іланг) або rosa damascena (дамаська троянда).

Для мінімального базового набору вам знадобиться поєднання таких ефірних олій:

Чайне дерево (melaleuca alternifolia) – це дуже хороший антисептик, який застосовується при різних запальних процесах, бактеріальних і вірусних інфекціях.

Лікарська лаванда (одна з назв Lavandula vera) – заспокоює, розслаблює і допомагає при загоєнні опіків, знімає запалення, набряклість і відновлює суху шкіру. Лаванда також ефективна при догляді за волоссям.

Цитрусові олії – універсальні засоби для оздоровлення з приємним ароматом. Наприклад, олія лимона (citrus limonium) має жарознижувальну, антибактеріальну дію, очищає запалену жирну шкіру, відбілює зуби, виводить шлаки і багато іншого.

Дані ефірні олії від ТМ«Flora Secret» універсальні по своїх властивостях, їх можна використовувати в різних цілях, тому якщо вони будуть у вас під рукою, ви завжди зможете застосовувати їх в аромотерапії і домашній косметиці