Ефірна олія від комах: комарів, кліщів

Прийшло літо, а разом з ним і час поїздок на дачу, активного відпочинку на природі, відпусток. Приємному проведенню часу на природі можуть перешкоджати і зіпсувати комарі, кліщі та інші комахи.

У магазині, не завжди можна купити натуральний засіб захисту від комах: аерозолі, мазі. І особливо важливо ефективний і дбайливий захист.

Ефірні і рослинні олії забезпечують безпечний захист від комарів, кліщів, мошок. Дія олій заснована на тому, що вони відлякують комах своїм запахом.

Сьогодні ми розповімо як уберегти свій будинок або квартиру від настирливих комах за допомогою ефірних олій!

Найбільш ефективні ефірні олії від комах:

Комарі: ефірна олія герані, гвоздики,  лаванди, м’яти, евкаліпта, кориці, розмарина

Кліщі: ефірна олія герані

Мурахи: ефірна олія м’яти

Мухи: ефірна олія герані, евкаліпта, кедра, пачулі, розмарина

Пауки: ефірна олія м’яти

Таракани: ефірна олія чайного дерева, евкаліпта, м’яти

Моль: ефірна олія  лаванди

Равлики: ефірна олія кедра, сосни

Ефірні олії які знімають свербіж після укусу

 

Ефірна олія  лаванди і чайного дерева допомагає при укусах комарів. Ці олії знімають свербіж, набряк, почервоніння і прибирають алергічні реакції.

Для зняття свербіння можна протирати укуси 3-6 крапель ефірної олії лаванди або чайного дерева, розведенного в 25мл базової олії (мигдальна, виноградних кісточок, абрикосових кісточок) .

Ефективні суміші ефірних масел від комарів

— 5 крапель ефірної олії м’яти, 5 крапель ефірної олії  лаванди

— 5 крапель ефірної олії  лаванди, 5 крапель ефірної олії м’яти, 5 крапель ефірної олії гвоздики

— 5 крапель ефірної олії чайного дерева, 5 крапель ефірної олії гвоздики, 5 крапель ефірної олії  лаванди

— 5 крапель ефірної олії кедра, 5 крапель ефірної олії  лаванди

В усіх цих сумішах використовується ефірна олія лаванди, яка ідеально підходить для маленьких дітей і робить ці суміші м’якшими і безпечнішими.

 

Способи застосування ефірних олій для захисту від комах

 

  • Аромалампа – у верхню частину чаши аромалампи накапайте 5-7 крапель ефірної олії або суміші ефірних олій, додайте гарячої води і запаліть свічку.

 

  • Ароматичний спрей від комарів – 10 крапель ефірної олії, 10 мл спирту і 100 мл води – перелийте суміш в пляшку з пульверизатором і обприскуйте приміщення цією сумішшю. Також можна обробляти одяг перед виходом в ліс або на пляж.

 

 

  • Просочіть серветку (рушник) сумішшю води і вибраних ефірних олій і покладіть її біля ліжка перед сном. Вночі ви спатимете спокійно, комахи не будуть Вас турбувати.

 

  • Крем від комарів в домашніх умовах – змішайте вибрані ефірні олії від комарів з не ароматизованим кремом для тіла. Натріть отриманим засобом відкриті ділянки тіла .