Відмінність ефірної олії від косметичної (рослинної)

Косметична або рослинна олія– самостійний продукт, який отримують з ядер, насіння і плодів рослин. Її можна застосовувати в догляді за шкірою і волоссям у нерозбавленому вигляді.

Ефірна олія – це висококонцентрована летюча субстанція, яку витягують з різних частин рослин-ефіроносів. Щоб уникнути опіку, ефірну олію не можна наносити безпосередньо на шкіру.

Властивості ефірних олій

Ефірні олії поєднують у собі терпени і терпеноїди, які мають високу біологічну активність. Завдяки цим речовинам усі ефірні олії стали досить популярними в косметології, медицині, парфумерії та інших галузях.

Властивості рослинних олій

Будь-яка рослинна олія є основою для приготування масляних композицій. Вона також може використовуватися самостійно. У рослинних оліях містяться фітостероли, фосфоліпіди, вітаміни (зокрема Е), мікро- та макроелементи та інші біологічно активні речовини. Такий косметичний засіб добре всмоктується в шкіру, пом”якшує її і покращує обмін речовин.

Баттери

Слід окремо сказати про масла, яких називають Баттери (від англ. «Butter» – «вершкове масло»). Це базові масла твердої консистенції, в яких міститься багато насичених жирних кислот.