Показано 5 результати

Показати фільтри
Показати 12 24 36
Закрити

Композиція ефірних олій Захист від застуди

68.00 грн
Увага! При замовленні на сайті, можливе відвантаження в старому чи новому дизайні.Композиція ефірних олій FLORA SECRET Захист від застуди - це суміш натуральних ефірних олій чайного дерева, лаванди, бергамоту, кориці, чебрецю. Аромакомпозіція складається з натуральних ефірних олій і тому має м'яку ефективну дію на організм. Численні активні компоненти ефірних олій сприяють стійкості організму до простудних і вірусних захворювань, мають потужний антибактеріальний і противірусний ефект, зміцнюють імунітет, полегшують загальний стан під час хвороби.
Закрити

Композиція ефірних олій Позитивний настрій

68.00 грн
Увага! При замовленні на сайті, можливе відвантаження в старому чи новому дизайні.Композиція ефірних олій "Позитивний настрій" це суміш натуральних ефірних олій ялиці, лимона, апельсина, розмарину. Аромакомпозіція складається з натуральних ефірних олій і тому має м'яку ефективну дію на організм. Численні активні компоненти ефірних олій сприяють поліпшенню настрою, заряджають енергією і ентузіазмом, бадьорять, усувають апатію, зміцнюють силу волі, покращують емоційний стан.
Закрити

Композиція ефірних олій Релакс

68.00 грн
Увага! При замовленні на сайті, можливе відвантаження в старому чи новому дизайні.Композиція ефірних олій FLORA SECRET Релакс - це суміш натуральних ефірних олій лаванди, лимона, герані. Аромакомпозіція складається з натуральних ефірних олій і тому має м'яку ефективну дію на організм. Численні активні компоненти ефірних олій наповнюють гармонією, заспокоюють, розслабляють, сприяють душевній рівновазі, знімають стрес і втому, відновлюють сили, зменшують дратівливість і хвилювання.
Закрити

Композиція ефірних олій Солодкий сон

68.00 грн
Увага! При замовленні на сайті, можливе відвантаження в старому чи новому дизайні.Композиція ефірних олій FLORA SECRET Солодкий сон - це суміш натуральних ефірних олій сантала, апельсина, лаванди. Аромакомпозіціі складається з натуральних ефірних олій і тому має м'яку ефективну дію на організм. Численні активні компоненти ефірних олій сприяють міцному, здоровому сну, розслаблюють, знімають дратівливість і нервове збудження, наповнюють внутрішньою гармонією.
Закрити

Композиція ефірних олій Спокуса

68.00 грн
Увага! При замовленні на сайті, можливе відвантаження в старому чи новому дизайні.Композиція ефірних олій FLORA SECRET Спокуса - це суміш натуральних ефірних олій сантала, апельсина, м'яти, жасмину. Аромакомпозіція складається з натуральних ефірних олій і тому має м'яку ефективну дію на організм. Численні активні компоненти ефірних олій підсилюють фантазію, створюють романтичний настрій, наповнюють любовною енергією, відкривають естетику чуттєвості.