Показано 8 результати

Показати фільтри
Показати 12 24 36
Закрити

Аромалампа Гарбуз

245.00 грн
Аромалампа Гарбуз являє собою ефектний аксесуар. Виріб призначений для ароматерапії, поліпшення аури, наповнення простору вишуканою аромакомпозіцією з ефірних олій. Аромалампа оснащена спеціальною ємністю для ароматичних засобів у верхній частині лампи, а її нижня частина призначена для свічки. Дотик полум'я до блюдця сприяє випаровуванню аромаолій, за рахунок чого пахуча симфонія в одну мить заповнить кімнату. Аромат аромалампи допоможе розслабитись і захистить від застуди.
Закрити

Аромалампа Графіка

245.00 грн
Аромалампа Графіка являє собою ефектний аксесуар. Виріб призначений для ароматерапії, поліпшення аури, наповнення простору вишуканою аромакомпозіцією з ефірних олій. Аромалампа оснащена спеціальною ємністю для ароматичних засобів у верхній частині лампи, а її нижня частина призначена для свічки. Дотик полум’я до блюдця сприяє випаровуванню аромаолій, за рахунок чого пахуча симфонія в одну мить заповнить кімнату. Аромат аромалампи допоможе розслабитись і захистить від застуди.
Закрити

Аромалампа Ірис

245.00 грн
Аромалампа Ірис являє собою ефектний аксесуар. Виріб призначений для ароматерапії, поліпшення аури, наповнення простору вишуканою аромакомпозіцією з ефірних олій. Аромалампа оснащена спеціальною ємністю для ароматичних засобів у верхній частині лампи, а її нижня частина призначена для свічки. Дотик полум'я до блюдця сприяє випаровуванню аромаолій, за рахунок чого пахуча симфонія в одну мить заповнить кімнату. Аромат аромалампи допоможе розслабитись і захистить від застуди.
Закрити

Аромалампа Місяць

400.00 грн
Аромалампа Місяць являє собою ефектний аксесуар. Виріб призначений для ароматерапії, поліпшення аури, наповнення простору вишуканої аромакомпозіціі з ефірних олій. Аромалампа оснащена спеціальною ємністю для ароматичних засобів у верхній частині лампи, а її нижня частина - для свічки. Дотик полум'я до блюдця сприяє випаровуванню аромамасел, за рахунок чого пахуча симфонія в одну мить заповнить кімнату. Аромат допоможе розслабитись і захистить від застуди. Колір лампи і малюнок на ній може відрізнятися від зображення на сайті.
Закрити

Аромалампа Фано

245.00 грн

Аромалампа Фано являє собою ефектний аксесуар. Виріб призначений для ароматерапії, поліпшення аури, наповнення простору вишуканою аромакомпозіцією з ефірних олій. Аромалампа оснащена спеціальною ємністю для ароматичних засобів у верхній частині лампи, а її нижня частина являє собою чашу для свічки. Дотик полум'я до блюдця сприяє випаровуванню аромаолій, за рахунок чого пахуча симфонія в одну мить заповнить кімнату. Аромат аромалампи допоможе розслабитися і захистить від застуди.

Закрити

Камінь для ароматерапії

20.00 грн
Камінь керамічний для ароматерапії. Зручний у використанні, так як компактний, легко знайде місце в будь-якій сумці. На поверхню каменю, потрібно
Закрити

Керамічна чаша для аромалампи Місяць

60.00 грн
Якщо Ви розбили чашу з аромалампи Місяць, не засмучуйтесь. Ви зможете купити нову керамічну чашу для аромалампи Місяць в інтернет- магазині Flora Secret.