Натуральне мило має в своєму складі рослинні і ефірні олії, а також різні добавки у вигляді натуральних компонентів, таке мило чудово очищає, зволожує або скрабує.

В інтернет – магазині Flora Secret Ви зможете придбати дійсно натуральне мила, так як у виробництві мила використовуємо тільки натуральні рослинні і ефірні олії і не використовуємо ароматизатори, барвники, лаурилсульфат натрію, тваринні олії.

Натуральне мило з натуральним складом:

Показано 6 результати

Показати фільтри
Показати 12 24 36
Закрити

Мило Антибактеріальне

38.00 грн
Мило "Антибактеріальне" з ефірною олією чайного дерева і біло-блакитною глиною. Це натуральне мило зварене на основі рослинних масел. Мило збагачене мигдальною олією і олією виноградних кісточок, а також біло-блакитною глиною і ефірнию олією чайного дерева. Завдяки ефірній олії чайного дерева, мило має антисептичну, антибактеріальну та протизапальну дію. Біло-блакитна глина нормалізує роботу сальних залоз, сприяє звуженню пор на шкірі. Мигдальне олія і олія виноградних кісточок у складі мила надають зволожуючу дію, глибоко живлять шкіру, насичуючи її корисними речовинами.
Закрити

Мило Антицелюлітне

38.00 грн
Натуральне мило "Антицелюлітне" подарує Вам відчуття чистоти і свіжості, надасть шкірі гладкість і пружність. У складі даного мила натуральна цедра апельсина надає шкірі відлущувальну дію і допомагає ефективно очищати та оновлювати її. Олія мигдалю в складі мила надає зволожуючу і живильну дію, підвищує пружність і еластичність шкіри. Мило має антицелюлітну дією, виводить токсини, зменшує ефект "апельсинової кірки".
Закрити

Мило Банне

38.00 грн
Мило «Банне» з ефірною олією евкаліпта і медом. Це натуральне мило зварене на основі рослинної олії. Воно збагачене олією виноградних кісточок, а також медом і ефірною олією евкаліпта. Ефірна олія евкаліпта має живильні і зволожуючі властивості, стимулює кровообіг, виводить зайву рідину, зберігає водний баланс. Завдяки олії виноградних кісточок мило надає зволожуючу дію, глибоко живить шкіру, насичуючи її корисними речовинами.
Закрити

Мило Дігтярне

38.00 грн
Мило натуральне FLORA SECRET «Дігтярне» з березовим дьогтем. Це натуральне мило зварене на основі рослинних олій. Мило натуральне "Дігтярне" збагачене олією авокадо і мигдальною олією, а також березовим дьогтем. Березовий дьоготь в складі мила надає антисептичну, загоюючу, протигрибкову, протизапальну та протисвербіжну дію. Мигдальна олія і олія авокадо живлять, пом'якшують і зволожують шкіру, насичуючи її корисними речовинами.
Закрити

Мило Живильне

38.00 грн
Мило «Живильне» з ефірною олією лаванди і вівсяними пластівцями. Це натуральне мило повністю зварено з рослинних олій. Мило збагачене мигдальною олією і олією авокадо, а також вівсяними пластівцями і ефірною олією лаванди. Завдяки ефірній олії лаванди, мило має зволожуючу, живильну дію. Подрібнені вівсяні пластівці сприяють оновленню клітин. Легко очищає і освіжає кожу. Мигдальна олія в складі мила надає зволожуючу дію, глибоко живить шкіру, насичуючи її корисними речовинами.
Закрити

Мило Скраб

38.00 грн
Мило «Скраб» з ефірною олією кориці і меленою кавою. Це натуральне мило зварене на основі рослинних олій. Мило натуральне "Скраб" збагачене олією авокадо і олією виноградних кісточок, а також меленою кавою і ефірною олією кориці. Завдяки ефірній олії кориці, мило активно тонізує шкіру, покращує мікроциркуляцію крові, перешкоджає утворенню целюліту. Частинки мелених кавових зерен ефективно відлущують омертвілі клітини з поверхні шкіри. Олія виноградних кісточок в складі мила надає зволожуючу дію, глибоко живить шкіру, насичуючи її корисними речовинами.