Дієтична добавка – це харчовий продукт, який споживається в невеликих певних кількостях додатково до звичайного харчового раціону, який є концентрованим джерелом поживних речовин, у тому числі білків, жирів, вуглеводів, вітамінів, мінеральних речовин

Показано 5 результати

Показати фільтри
Показати 12 24 36
Новий
Закрити

Дієтична добавка Олія Гарбуза ТМ Dr. Oil в капсулах № 60

151.00 грн
Гарбуз дуже відомий овоч на українській кухні. З гарбузового насіння виробляють олію, яка відома своїми чудовими властивостями, а саме покращує обмін речовин, знижує рівень холестерину. Гарбузова олія в капсулах Dr.Oil незамінна при захворюваннях передміхурової залози. З олією гарбузового насіння легше працює травна система.  Можна використовувати при глистних інвазіях.
Новий
Закрити

Дієтична добавка Олія Конопляна ТМ Dr. Oil в капсулах № 60

151.00 грн
Одною  із найвідоміший олій 19 початку 20 століття була Конопляна олія. Без неї неможливо було ні поснідати ні повечеряти. Конопляна олія була популярніша ніж зараз Соняшникова олія. Конопляна олія Dr. Oil в капсулах   дуже корисна при захворювання суглобів (артрити, артрози), незамінна для боротьби з атеросклерозом за «чисті судини».  Міцні нігті та волосся – це також Конопляна олія
Новий
Закрити

Дієтична добавка Олія Росторопші ТМ Dr. Oil в капсулах № 60

151.00 грн
Росторопша – це унікальна рослина, яка використовується в народній медицині понад 2000 років. В своєму складі Росторопша  має силимарін (гепатопротектор), який відновлює клітини печінки. З насіння Росторопші роблять олію, яка наділена не тільки властивостями відновлення печінки, але й запобігає предчасному старінню та покращує стан при цукровому діабеті.Олія Росторопші ТМ Dr. Oil   в капсулах  допомагає при захворюваннях печінки  таких як гепатит та алкогольне ураження, стан після хіміотерапії.
Новий
Закрити

Дієтична добавка Олія Чорного кмину ТМ Dr. Oil в капсулах № 60

285.00 грн
Існує інформація, що пророк Мухамед про Чорний кмин говорив: «У чорному кмині зцілення від усіх хвороб, крім смерті».Тому  Олія Чорного кмину Dr. Oil  в капсулах № 60 рекомендують і при цукровому діабеті і для  підвищення імунітету, для покращення мозкового кровообігу та зниження холестерину.
Новий
Закрити

Какао масло Dr.Oil дієтична добавка № 10

269.00 грн
Какао масло Dr.Oil мінімізує вміст в організмі шкідливого холестерину, а також допомагає при кашлі, розріджуючи слиз.КАКАО МАСЛО Dr.Oil по 15 г в стіку, запаковано в картонну коробку по 10 стіків.