Дієтична добавка – це харчовий продукт, який споживається в невеликих певних кількостях додатково до звичайного харчового раціону, який є концентрованим джерелом поживних речовин, у тому числі білків, жирів, вуглеводів, вітамінів, мінеральних речовин

Показано 5 результати

Показати фільтри
Показати 12 24 36
Новий
Закрити

Какао масло Dr.Oil дієтична добавка № 5

164.00 грн 131.20 грн
Какао масло Dr.Oil мінімізує вміст в організмі шкідливого холестерину, а також допомагає при кашлі, розріджуючи слиз.КАКАО МАСЛО Dr.Oil по 15 г в стіку, запаковано в картонну коробку по 5 стіків.
Новий
Закрити

Олія гарбуза дієтична добавка ТМ Dr. Oil в капсулах № 60

212.00 грн 169.60 грн
Гарбуз дуже відомий на українській кухні. З гарбузового насіння виробляють олію, яка відома своїми чудовими властивостями, а саме покращує обмін речовин, знижує рівень холестерину. Гарбузова олія в капсулах Dr.Oil незамінна при захворюваннях передміхурової залози. З олією гарбузового насіння легше працює травна система.  Можна використовувати при глистних інвазіях.Капсули гарбузової олії можуть служити профілактикою безлічі захворювань та відмінним джерелом цинку, який дуже важливий для здоров'я
Новий
Закрити

Олія конопляна дієтична добавка ТМ Dr. Oil в капсулах № 60

211.00 грн 168.80 грн
Одною  із найвідоміших олій 19 -20 століття була конопляна олія. Без неї неможливо було ні поснідати ні повечеряти. Конопляна олія була популярніша ніж зараз соняшникова олія. Конопляна олія Dr. Oil в капсулах   дуже корисна при захворювання суглобів (артрити, артрози), незамінна для боротьби з атеросклерозом, за «чисті судини».  Міцні нігті та волосся – це також конопляна олія.
Новий
Закрити

Олія розторопші дієтична добавка ТМ Dr. Oil в капсулах № 60

211.00 грн 168.80 грн
Розторопша – це унікальна рослина, яка використовується в народній медицині понад 2000 років. В своєму складі розторопша  має силимарін (гепатопротектор), який відновлює клітини печінки. З насіння розторопші роблять олію, яка наділена не тільки властивостями відновлення печінки, але й запобігає предчасному старінню та покращує стан при цукровому діабеті.Олія розторопші ТМ Dr. Oil   в капсулах  допомагає при захворюваннях печінки  таких як гепатит та алкогольне ураження, стан після хіміотерапії.
Новий
Закрити

Олія чорного кмину дієтична добавка ТМ Dr. Oil в капсулах № 60

400.00 грн 320.00 грн
Пророк Мухамед про чорний кмин говорив: «У чорному кмині зцілення від усіх хвороб, крім смерті».Тому  олія чорного кмину Dr. Oil  в капсулах № 60 рекомендують  при цукровому діабеті і для  підвищення імунітету, для покращення мозкового кровообігу та зниження холестерину.