Переможемо бактерії, захистимось від вірусів

Короновірус SARS-CoV-2 проникає в організм через слизові оболонки може привести до імунодефіциту, нашарування вторинних бактеріальних інфекцій, які провокують більш тяжкі стани, викликаючи ураганний набряк легенів, токсичний шок і здатний привести до серйозних наслідків.

Що ми можемо порадити нашим покупцям для захисту від інфекції?

1. Перш за все, необхідно дотримуватися правил особистої гігієни, регулярно мити руки з милом, очищати слизові.

Натуральне мило ТМ «Flora Secret» «Антибактеріальне» з олією чайного дерева і біло-блакитною глиною і натуральне мило ТМ «Flora Secret» «Дігтярне» з натуральним березовим дьогтем, виявляє помірний антисептичний ефект, добре і дбайливо очищає шкіру і слизові, не пересушує їх і не знижує природних бар’єрних функцій . Мило ТМ «Flora Secret» підходить для купання дітей і літніх людей, що мають більш вразливу для інфекцій шкіру, а також для інтимної гігієни.

  1. Підтримувати чистоту в приміщеннях, регулярно провітрювати, знезаражувати повітря.

У цьому незаперечну допомогу нададуть ефірні олії.
У природному середовищі біологічна роль ефірних олій полягає в тому, щоб захищати рослину від грибкових та бактеріальних уражень. Тому для лікування і профілактики інфекцій ми можемо рекомендувати тільки натуральні ефірні олії ТМ «Flora Secret» з найбільш вираженою антибактеріальною дією:

Ефірні олії, будучи летючими речовинами, легко проникають в дихальні шляхи, дезинфікуючи слизові.
Крім того, ефірні олії мають деяку місцево подразнюючу дію при вдиханні, покращуючи мікроциркуляцію в альвеолах і запобігаючи застійним явищам в легенях.
Ефірні олії розріджують мокротиння, покращують його відходження, роблять кашель більш продуктивним.
На відміну від медикаментів, які надають потужний бактерицидний ефект, ефірні олії загальмовують розмноження бактерій, надаючи більш м’яку бактеріостатичну дію. Дія їх проявляється повільніше, зате не викликає токсичних реакцій і щадить імунну систему.

Застосовувати ефірні олії можна  найрізноманітнішим способом:

• інгаляції теплі і холодні,
• знезараження повітря в кімнатах за допомогою арома дифузорів, аромаламп і паро- зволожувачів.
При ангінах і запальних захворюваннях ротової порожнини кілька крапель ефірної олії чайного дерева або шавлії рекомендується додавати в розчин для полоскання.
Дуже добре в період підвищеної захворюваності додавати 5-10 крапель ефірної олії в воду для вологого прибирання.

Не забувайте про м’ятні і хвойні ефірні олії (Ялиця, Сосна, Ялина, Ялівець). Вони мають бронхо розширюючу дією, полегшують дихання, очищають дихальні шляхи від мокротиння. Особливо ці масла показані в саунах, лазнях, для теплих інгаляцій.

Протипоказанням до застосування ефірних олій є дитячий вік до 3-х років (з обережністю) і алергії на певні рослини.